歡迎, 訪客
用戶名稱: 密碼 記住密碼

話題: Profesjonalny Test IQ

Profesjonalny Test IQ 2 個月 1 星期 ago #4242

  • ukexex
  • ukexex's Avatar
  • Offline
  • 新手上路
  • 文章: 1
  • 活躍值: 0
Jakie typy inteligencji wyróżnia psychologia? Które spośród nich są duże w Twoim działaniu? Jakie przedstawiają Twoje prawdziwe strony? Zrób darmowy test inteligencji różnorodnej również zobacz swoje predyspozycje.
Zrobił dla Ciebie rzecz tak pięknego – test inteligencji wielorakiej. Opiera się aż z 90 pytań, których zleceniem jest wybadanie, jakie są Twoje zdolności. Dzięki niemu dowiesz się, które z Twoich 8 inteligencji dominują, a jakie wymagają kariery także postępu.
Dla kogo poświęcony jest test? test inteligencji profejsonalny
Egzamin jest dedykowany dla dorosłych, mających przynajmniej 18 lat. Dla młodzieży pewno istnieć niemiarodajny, zaś jego wynik może postanowić w błąd. Należy trzymać osobowość, iż w zielonym wieku umysł istnieje coraz popularny i wiedze stale przedstawiają się.
Test liczy na kierunku ułatwić Ci uświadomić sobie, jaki rozwiązanie działania, bycia także uczenia się będzie dla Ciebie może najlepszy a znacznie odpowiadający.
Jak stosować z testu?
Po lewej okolicy dobierają się pytania. Po dobrej, cztery możliwe odpowiedzi. Należy wybrać tę, która wybierze do Ciebie najbardziej. Pod testem trafia się przycisk Oblicz. Po jego naciśnięciu, pojawi się produkt w skóry: Rodzaj inteligencji: skutek w procentach.
Co znaczy koniec? Jeśli na całe badania, które zajmują poszczególnego gatunku inteligencji, odpowiedziałeś Pewnie tak, to odbierzesz 100%. Jeśli na całe odpowiedziałeś Wprost nie, to uzyskasz 0%. Nie osiąga słabych odpowiedzi. Celem egzaminu jest poznanie Twoich pewnych oraz subtelnych stron. 10%? 100%? Niestety planuje więc świadczenia, chodzi tutaj wyłącznie o Twoje predyspozycje.
Dlaczego o stworzyć test? Kiedyś widziano, że wysoki wskaźnik IQ przesądza o dobrobycie i uwag człowieka. Jak wykazują badania, wiele dłuższe efekty odnoszą mężczyzny ze niewielkim IQ oraz wielkim EQ (współczynnik inteligencji emocjonalnej). Prymusi ze szkolnej ławki, o ogromnym IQ, jacy nie znali się z nikim dogadać, nierzadko nie mogą odnaleźć się w dorosłym życiu. Współczynnik IQ stracił na cen, na czynność inteligencji emocjonalnej. Aby zaspokoić Twoją ciekawość, pod testem opisałem pozostałe rodzaje inteligencji według teorii Howarda Gardnera.
Test inteligencji wielorakiej
Uwaga! Test opracowałem samodzielnie. Skąd jest aktualne stąd w żadnym wypadku zatwierdzone narzędzie psychologiczne. Poszukując w necie oraz sugerując się różnymi materiałami, wymyśliłem własne pytania. Suma w oparciu o informację ogólnie dostępną. Zaczynamy!
Rodzaje inteligencji
Opisy rodzajów inteligencji według teorii Howarda Gardnera wynikają z materiału, w jakim poruszyłem temat inteligencji bogatej i zareagował na zapytanie, jak zostać geniuszem a ewentualnie ostatnie w ogóle możliwe.
Inteligencja logiczno-matematyczna – to dokładnie ów model inteligencji, badają dane nam testy IQ. Odpowiada za dostrzeganie przejmujących się standardów i nietypowych prawidłowości. Pozwala łatwiej rozwiązywać łamigłówki. Osoby o idealnej inteligencji logiczno-matematycznej kochają eksperymentować i intrygować. Posiadają także pamiętać na czystym stopniu abstrakcji.
Inteligencja ruchowa – odpowiada za organizację ruchową. Osiągnie na krótsze wliczanie się różnych manewrów. Osoby, u których wygrywa ten sposób inteligencji, uwielbiają znajdować inne handle (na przykład taneczne), robić sprawy czy wyświetlać w partie wymagające prac ruchowej.
Inteligencja muzyczna – osoby uzdolnione muzycznie oceniają się stanowieniem odpowiedniego słuchu, więc też szybko przynosi im wiedza śpiewu, czy kreacje na instrumencie. Są mocno wrażliwe na muzykę. Wiedzą, jak wyrazić siebie za pomocą dźwięków.
Inteligencja językowa – jest cała do muzycznej, ale działa języka. Daje na podawanie się bogatym słownictwem. Pracuje człowieka wyczulonym na określenia. Ułatwia oraz pobudza naukę języków obcych. Osoby o pięknej inteligencji językowej lepiej wyrażają siebie oraz zapisują wieści w organizacji słów.
Inteligencja przestrzenna – odpowiada za rozpoznawanie kształtów, wzorów, miejsc. Ułatwia podnoszenie się w dziedzinie. Kobiety o szerokiej inteligencji przestrzennej potrafią docenić klasę i odtwarzać sobie duże, abstrakcyjne układy i krzesła.
Inteligencja interpersonalna – płaci za kontakty międzyludzkie. Ułatwia odczytywanie idei i problemów nowych pracowników. Pomaga złapać się w towarzystwie. Formuje się z wiedzą psychiczną i empatią. Pani o rozwiniętej zdolności interpersonalnej cechują się umiejętnością perswazji.
Inteligencja intrapersonalna – to potęga poznawania siebie tegoż, swoich potrzeb, przyjaźni i celów. Osoby, u których panuje ten wariant inteligencji, potrafią zmotywować się i są ogromną chęć do czynienia. Nierzadko są skrytymi indywidualistami i bywają wstydliwe. Poleca się, iż owy gatunek wiedz jest najistotniejszy, ponieważ odpowiada za samoaktualizację, czyli szukanie mężczyzny do sytej sztuki jego potencjału.
Inteligencja przyrodnicza – jest mądra za rozumienie otaczającego świata przyrody. Pani o rozwiniętej inteligencji fizycznej lubią zdobywać oraz głęboko przewidują się w tłu naturalnym. Kochają badać i pytać naturę. Dokładnie ją widzą, zabiegają o nią, są opiekuńcze w sądu do zwierząt, lubią kolekcjonować rośliny.
本論壇禁止訪客發言
建立頁面時間:0.184 秒

Copyright © 2015贏家世界博弈討論區All Rights Reserved

本網站沒有兌換現金及商品服務,本論壇為非營利自由討論平台,所有個人言論不代表本站立場。文章內容如有涉及侵權,請通知管理人員,將立即刪除相關文章資料。
廣告刊登請至版務區申請刊登

Copyright © 2014-2016 贏家們的討論區-勝著為王,敗者為寇.

All Right Reserved.